Dla kogo warto kupić kalendarz A5 dzienny?

Koniec roku coraz bliżej, dlatego warto zastanowić się nad kupnem kalendarza na 2019 rok. Komu przyda się najbardziej i jaki rozmiar będzie najlepszy?

Kalendarz wciąż w modzie?

Nie ma innego gadżetu, który dodawałby elegancji i jednocześnie był bardzo praktyczny. Współczesne kalendarze łączą w sobie te cechy, dlatego wciąż cieszą się tak ogromną popularnością. W dodatku stanowią świetną alternatywę dla urządzeń elektronicznych. Obecnie bardzo dużo czasu spędzamy wpatrując się w ekran smartfona, czy komputera. Sprzęty te dają nam oczywiście możliwość organizacji naszego czasu. Jednak kalendarz pod tym względem posiada ogromną przewagę. Przede wszystkim, posiadanie takiego organizera nie wymaga od nas dostępu do gniazdka. Możemy mieć go zawsze pod ręką i swobodnie przemieszczać się z nim w każde miejsce. Co więcej, ręczne zapiski wpływają na pracę naszego mózgu. Poprawia się koncentracja, a także zdolność zapamiętywania. Obecnie na rynku znajdziemy setki różnych rodzajów kalendarzy. Bogata oferta sprawia, że każdy może mieć dokładnie taki egzemplarz, który będzie odpowiadał jego wymaganiom. Współcześni producenci pozwalają nam decydować nie tylko o rozmiarze kalendarza, ale także o rodzaju okładki, miejscu do notowania, czy dodatkowych elementach, jak chociażby koperta na wizytówki.

Promocja firmy? Rozdawaj kalendarze!

Strategia budowy wizerunku firmy i jej rozpoznawalności wśród klientów wiąże się z przygotowaniem określonych materiałów promocyjnych. Doskonałym sposobem na zwiększenie zasięgu firmy jest rozdawanie współpracownikom i kontrahentom kalendarzy z logiem naszej spółki. To świetny sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dlatego warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, szczególnie gdy jesteśmy na etapie pozyskiwania klientów.

Kalendarz A5 dzienny kompleksowym rozwiązaniem

Kiedy już zdecydujemy się na zakup kalendarza, musimy zastanowić się nad kilkoma aspektami. Przede wszystkim pomyślmy, jaki format organizera będzie dla nas najwygodniejszy. Osoby, które niewiele piszą, mogą spokojnie zdecydować się na kalendarze tygodniowe. Większe są dostępne w formacie A5, mniejsze zaś oznaczone są jako B5. Rozwiązania te są dobre dla osób, które lubią mieć kalendarz zawsze przy sobie i nie potrzebują zbyt dużo miejsca na notatki. Jeśli natomiast uwielbiamy pisać, a nasz organizer ma pełnić funkcję pamiętnika, zdecydujmy się na kalendarz A5 dzienny. Zobacz tutaj przykładowe egzemplarze. Taki model to kompromis pomiędzy dużymi a małymi kalendarzami. Dzienny układ gwarantuje też odpowiednio dużo miejsca na niezbędne notatki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here