Przeszczep włosów - na czym polega?

Przeszczep włosów Warszawa to propozycja dla tych osób, które utraciły ich sporo na przykład ze względu na niewłaściwą ich pielęgnację lub też poprzez działanie hormonów, albo też w sytuacji, kiedy zawiodły inne sposoby zagęszczania włosów. Najczęściej takiemu zabiegowi poddają się mężczyźni, szacuje się, że tylko 2% kobiet decyduje się na zabieg jakim jest transplantacja włosów. Co warto wiedzieć na temat tego zabiegu?

Podstawowe informacje na temat transplantacji włosów

Najczęstszą przyczyną łysienia jest łysienie androgenne, a więc to, którego bezpośrednią przyczyną jest duża ilość testosteronu w organizmie. Najczęściej problem ten jest domeną mężczyzn, chociaż bywa, że borykają się z nim także kobiety posiadające niewystarczającą ilość estrogenów. Przeszczep włosów Katowice zaczyna się od konsultacji z lekarzem, który taki zabieg będzie miał przeprowadzić. Zazwyczaj transplantacja włosów może zająć od 1 do 3 godzin w zależności od tego, jak wiele włosów chce się przeszczepić, a więc w zależności od tego, jak szeroko zakrojony będzie zabieg. Na początku lekarz rysuje na głowie nową linię włosów tak, aby zaznaczyć obszar, na którym będzie dokonywał transplantacji. Bezpośrednio przed zabiegiem jest stosowane znieczulenie miejscowe, nie musimy się więc obawiać tego, że przeszczep włosów Warszawa będzie dla nas wyjątkowo bolesnym doświadczeniem. Po ukończonym zabiegu można od razu wyjść z kliniki do domu – nie ma konieczności pozostawania pod obserwacją.

Przeszczepianie włosów w Warszawie krok po kroku

Istnieje kilka technik związanych z tym, w jaki sposób wykonać przeszczep włosów. Do jednej z takich technik należy wszczepianie mikroimplantów. Miejsce ich wszczepienia zostaje przygotowane poprzez umiejscowienie specjalnych kanalików. Kanaliki umieszcza się w miejscach, w których mają pojawić się włosy, a więc tam, gdzie włosy są najmocniej przerzedzone. To mogą być np. okolice zakoli, gdzie najszybciej traci się włosy. Przeszczep włosów Katowice można także wykonać poprzez mikronakłucia. Aby uzyskać odpowiedni wygląd najlepiej, aby były one wykonywane pod właściwym kątem, gdyż to pozwala osiągnąć najbardziej naturalny efekt. Ostatnią techniką jest SmartGraft, a więc najbardziej nowoczesna i najszybsza technika przeszczepiania włosów w Katowicach. Wykonywana jest w sposób zautomatyzowany, a dzięki nowoczesnemu sprzętowi nie trzeba obawiać się żadnych blizn nawet bezpośrednio po wykonanym zabiegu. Zabieg najlepiej wykonywać w klinice, do której mamy zaufanie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here