Rejestracja numeru

Rejestracja numeru telefonu w sieciach jest obowiązkowa. Z wejściem w życie nowej ustawy o terroryzmie, niestety ale trzeba rejestrować numer. Może nie niestety, ponieważ z jednej strony jest to bardzo dobra rzecz dla osób, które chciałyby dzwonić do innych osób i im grozić. To od razu można dowiedzieć się co to była za osoba, oraz czego ona chciała. Jednak z drugiej strony jeśli ktoś chce to i tak uda mu się odkupić albo zdobyć kartę, która będzie zarejestrowana na kogoś innego. Jednak ta nowa ustawa utrudnia trochę życie terrorystom i dlatego prawdopodobnie została wprowadzona. Jednak większość osób zastanawia się jak można zarejestrować kartę w sieci jakiegoś operatora.

Jak zarejestrować numer w orange
Dla przykładu została wybrana sieć orange, jednak rejestracja jest obowiązkowa u każdego operatora i w większości wypadków wygląda ona tak samo, ponieważ są to najprostsze i najszybsze zasady rejestracji karty.
1. W żabce
Można to zrobić prosto w sklepie. Wystarczy, podczas zakupu podać kasjerce dowód tożsamości, a ona przepisze potrzebne informacje do systemu. Po tym wszystkim karta będzie już zarejestrowana na osobę, którą ją kupuje i będzie można z niej korzystać.

2. W punkcie obsługi klienta
Można także udać się do punktu obsługi klienta, gdzie konsultanci pomogą w rejestracji karty. Działa to na tej samej zasadzie co w sklepie żabka, więc nie ma za bardzo czego nowego opisywać. Jedynie warto wiedzieć, że można to zrobić w punkcie.

3. Przez internet
Wchodząc na oficjalną stronę orange, także można zarejestrować numer telefonu. Jest to bardzo proste i przyjemne, ponieważ nie trzeba mieć kontaktu z drugą osobą. Jedyne co trzeba posiadać to inne numery w tej sieci i można ten nowy numer dopisać na dane tych starszych numerów.

4. Przez telefon
Jest to ta sama procedura co w przypadku rejestracji przez internet, czyli można to zrobić tylko i wyłącznie wtedy, gdy ma się inne numery już zarejestrowane. Jeśli nie ma się innych numerów to trzeba to zrobić w punkcie obsługi lub w żabce.

www.genotype.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here