Myjnia ręczna - Sosnowiec i okolice

Myjnia ręczna w Sosnowcu należąca do pana Jacka Fileckiego, zlokalizowana w Sosnowcu przy ulicy Pawiej 19a i w swojej szerokiej ofercie posiada nie tylko czyszczenie auta zewnątrz i nazwenątrz, ale również konserwację tapicerek skórzanych, ozonowanie wnętrz pojazdów czy pastowanie i polerowanie karoserii. Myjnia powstała dwadzieścia lat temu i rozwija się nieprzerwanie idąc za duchem czasu. Posiada fanpage na popularnych portalach społecznościowych, gdzie bardzo często informuje o nowościach i promocjach. Usługi świadczy przez cały tydzień, a jej klientami są zarówno właściciele samochodów osobowych, jak i tirów czy nawet większych pojazdów. Dobrą informacją jest, że za usługi na tej myjni możemy zapłacić kartą. W dzisiejszych czasach to bardzo duża dogodność. Myjnia przed każdymi świętami organizuje akcję prania dywanów. Warto jednak zorganizować się dużo wcześniej, ponieważ przez Bożym Narodzeniem firma miała tylu klientów, że na trzy tygodnie przez świętami zakończyła przyjmowanie dywanów z odbiorem.

Auto Spa czyli Car Familia Garage

Przy ulicy Plonów 21 funkcjonuje myjnia ręczna w Sosnowcu Car Familia Garage, okrzyknięta przez klientów jako spa dla samochodów. W ofercie  znajdziemy auto detailing, korektę lakieru , której koszt zaczyna się od 299zł, regenerację reflektorów oraz przygotowanie auta pod sprzedaż. Bardzo ciekawymi zabiegami są także hydrofobizacja szyb, powłoki hydrofobowe czy impregnacja skór.

Pakiety korzystniejsze

W Sosnowcu myjnia ręczna nazywana jest Myjnią Obok Targu, która oferuje swoim klientom atrakcyjne i korzystnie cenowo pakiety. Warto wiedzieć, że drugi punkt tej myjni znajduje się w Będzinie. Wracając do oferty, to najtańszy pakiet dla samochodu osobowego, w który wkład wchodzi mycie, płynny wosk i konserwacja opon to koszt 25 zł. Jeśli chcielibyśmy dokupić czyszczenie wnętrza, cena się podwoi. Firma oferuje klientom również płukanie podwozia po zimie oraz mycie silnika. Jeśli zdecydujemy się na pranie tapicerki, otrzymamy gratis w postaci ozonowania wnętrze. Warto wiedzieć, że myjnia ręczna Błysk, która siedzibę miała w Sosnowcu przy ulicy Niweckiej 1 zmieniła swoją lokalizacje. Obecnie znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej 8. Myjnia oferuje szerki wachlarz usług.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here