Zestaw do hybryd

Stylizacje paznokci z biegiem lat wymagają coraz mniejszych inwestycji finansowych, dzięki czemu niemal każda kobieta może sobie pozwolić na to, by je robić u siebie w domu. Zestaw do paznokci dobrej marki jest w stanie sprawić, że hybrydy zrobisz sobie sama – wystarczy tylko trochę wolnego czasu!

Co znajdziesz w zestawie do hybryd?

Podstawowy zestaw do paznokci jest kompletem akcesoriów i kosmetyków, dzięki którym bez dokupywania jakiegokolwiek innego sprzętu czy produktu można rozpocząć przygodę z hybrydami. Nie oznacza to jednak, że nie można nic do niego dobierać – jest to nawet wskazane! Standardowy zestaw to trzy podstawowe kolory lakierów hybrydowych, którymi wykonasz bez problemów klasyczny manicure na co dzień. Oprócz nich start set zawiera również bazę, nakładaną bezpośrednio na powierzchnię paznokcia, oraz top, bez którego manicure nie utrwali się, jak należy. W zestawie będzie także lampa UV do utwardzania każdej z warstw oraz waciki bezpyłowe.

Dostępne są także zestawy rozszerzone, zawierające lepszej jakości lampę UV, a także zestaw akcesoriów do przygotowania płytki paznokcia – pilniczków i bloczków polerskich oraz patyczków. Znajdziemy tam również dwa topy – jeden klasyczny, a drugi matowy, pozwalający uzyskać ciekawy wariant manicure.

Ile czasu potrzebujesz, by zrobić sobie hybrydy?

Wiele pań kupujących zestaw do paznokci dokonuje tego zakupu z myślą o tym, aby wreszcie przestać chodzić do stylistki paznokci, której usługi bywają niestety dość obciążające dla przeciętnej kieszeni. Tym bardziej że na zmianę hybrydy trzeba chodzić co 3 tygodnie, żeby utrzymać estetyczny manicure bez widocznych dużych odrostów. Kupienie start setu pozwoli zaoszczędzić pieniądze na stylistkę oraz czas na dojazdy do niej i umożliwi robienie hybryd na własnych warunkach, gdy tylko ma się na to ochotę. Początkowe próby wykonywania hybryd, również na wzornikach, często pochłaniają paniom godzinę czy dwie każdego dnia, aż uda się osiągnąć zadowalający efekt pozwalający szybko wykonać jednolity manicure na obu dłoniach. Niestety do tego rezultatu potrzebne są długie godziny wprawiania się – bez ćwiczeń nie ma co liczyć na to, że już od pierwszej próby uda się wykonać perfekcyjnie paznokcie. Zwykle, gdy kobiety nauczą się już ściągać stary lakier za pomocą frezarki, która jest szybszą metodą niż aceton, stylizacja paznokci zajmuje im około 1,5 godziny. Jest to więc niezbędne minimum, aby móc zafundować sobie jednolity manicure bez żadnych wymagających zdobień.

Paznokcie – twoja nowa pasja!

Często właśnie od niewinnego zakupu zestawu startowego w celu wypróbowania swoich umiejętności zaczyna się prawdziwa pasja kobiet do stylizacji. Pierwszy zestaw do paznokci zostaje dość szybko uzupełniony o dobrą frezarkę, za pomocą której łatwiej i szybciej ściąga się stare hybrydy i opracowuje płytkę paznokcia. Dokupuje się kolejne fascynujące kolory i akcesoria do zdobień i zaczyna eksperymentować z różnymi ciekawymi stylizacjami, korzystając przy tym z podpowiedzi w postaci filmików instruktażowych. Gdy już znudzi się robienie paznokci sobie samej, zaprasza się na paznokcie koleżanki i rodzinę, by na nich trenować nowe zdobienia, gdy pomysłów jest mnóstwo, a szkoda jeszcze zdejmować stary lakier z własnych paznokci. Nawet jeśli pasja do paznokci nie przerodzi się w sposób na zarobkowanie, to i tak można ją świetnie wykorzystać do własnych celów, malując paznokcie, jak się chce i kiedy tylko ma się ochotę na zmianę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here