Relacje międzyludzkie dla niektórych są sprawą prostą, jednak nie dla wszystkich. Większość ludzi potrzebuje uwagi i ciepła drugiej osoby, kogoś kto poświęci nam czas. Bo co może być lepsze od przytulenia po ciężkim dniu przez kogoś kto nas kocha, położenia głowy na ramieniu wybranki bądź wybranka, obejrzenie ulubionego serialu albo filmu, trzymając się za ręce. To wszystko sprawia, że człowiek czuje, że ma dla kogo żyć, osobę, dla której warto z dnia na dzień stawać się lepszą wersją siebie. Posiadanie w swoim życiu kogoś wyjątkowego to dla wielu najcenniejszy skarb. Wiele z nas dopiero poszukuje tego uczucia, które w pozytywny sposób obróci świat do góry nogami i sprawi, że poczujemy motylki w brzuchu. W tym momencie pojawia się pytanie jak to zrobić, jak poderwać dziewczynę czy chłopaka, jak zauroczyć kogoś swoją osobą. Nie ma jednej odpowiedzi na te pytanie, gdyż ile osób na świecie, tyle można pisać. Jednakże istnieją standardowe rady, które mogą komuś pomóc w odnalezieniu tej jedynej lub jedynego.

Zadbaj o swój wygląd

jak poderwać dziewczynęPodstawą, aby ktoś zwrócił na nas uwagę jest powierzchnia wierzchnia. Co znaczy, wygląd. Oczywiście nie chodzi o to, aby wyglądać jak model albo modelka, jednak ważne jest dbanie o siebie. Wiadomym jest, że potencjalny partner/partnerka, nie zwróci na nas uwagi, jeśli poczuje nieświeży oddech, zobaczy nieuczesane i nieumyte włosy, niezadbane dłonie (które ponoć wiele mówią o człowieku), podarte i brudne ubrania. Dlatego uważam, iż dbanie o wygląd zewnętrzny jest ważną sprawą, jeśli chcemy wiedzieć jak poderwać dziewczynę, chłopaka.

Pochwal się swoimi talentami

Jeśli chcemy zaimponować przyszłej drugiej połówce, pokażmy, że nie jesteśmy kolejnymi szarymi osobami w ich życiu. Masz talent? Pokaż to! Na pewno twój obiekt westchnień doceni to, że coś dla niej/niego narysujesz, albo stworzysz piosenkę ze specjalną dedykacją. Sposobów na ujawnienie swojej pasji jest wiele, jak np. zaproszenie jej/go na wspólny spacer. Możesz wtedy pokazać jakie piękne tworzysz fotografie. Możecie umówić się też na wspólne gotowanie, albo kurs tańca. Cokolwiek, co byłoby pretekstem do spędzenia razem czasu i ujawnienie swoich dobrych stron.

Najważniejsza jest rozmowa

Kolejnym ważnym elementem tej układanki, o którym musisz wiedzieć, odpowiadając sobie na pytanie jak poderwać dziewczynę/chłopaka jest mówienie. Tak, rozmowa jest może i najważniejszą kwestią. Kiedy dojdzie już do tego, że razem wyjdziecie na choćby kawę, musisz pokazać się od jak najlepszej strony, zrobić dobre wrażenie. Nie tylko postaraj się dobrze wyglądać, ale również dotrzymać jej/mu odpowiednio towarzystwa, żeby osoba ta wspominała czas spędzony z tobą przez długi okres czasu, i co najważniejsze, miło. Nie może być nudno, gdyż wtedy twoje szanse drastycznie ulegają zmianie.

Grunt to powiedzieć sobie, aby nie oddać wrażenie osoby skrajnie zamkniętej w środku. Na początku możecie rozmawiać na neutralne tematy, które was wspólnie zainteresują, jak np. ostatni mecz siatkówki, film, który w niedawnym czasie jest popularny. Cokolwiek, aby podtrzymać rozmowę. Jednakże to nie wszystko, musisz też pokazać, że interesuje cię człowiek, z którym aktualnie przebywasz. Zadawaj pytanie, ale niech nie będą one na początku zbyt prywatne, gdyż nie chcemy wyjść na nachalnych. Jeśli rozmowa dobrze się potoczy, cała reszta też powinna.

Okaż zainteresowanie jej problemami

Kiedy już wasza znajomość wejdzie na wyższy poziom, istotne jest, abyś dalej nie tracił(a) zainteresowania potencjalnym partnerem/partnerką. Dalej staraj się pytać o jej sprawy, samopoczucie, aby osoba ta widziała, że ci zależy, i że się starasz. Spędzajcie razem czas, rozmawiajcie o coraz to nowych rzeczach, poznawajcie się w jak najlepszy dla was sposób. W dalszym ciągu próbuj dalej dobrze dla niej wyglądać, uśmiechaj się.

Jak poderwać dziewczynę?

jak poderwać dziewczynęWiadome jest, że większość ludzi lubi prezenty. Więc dlaczego by tego nie wykorzystać? Naturalnie, nie musi być to bransoletka za 1000 zł, jednakże podarowanie komuś, na kim nam zależy, czegoś od serca, może się okazać bardzo miłym gestem. Może być to przykładowo biżuteria z muliny zrobiona przez ciebie, ramka z waszym wspólnym, zabawnym zdjęciem, a nawet pudełko czekoladek. Ważne, aby druga osoba wiedziała, że o niej myślisz, i że staje się dla ciebie kimś więcej. Podstawowa rada to, uwaga, nie bać się. Strach do niczego nie prowadzi, a jak mądra zasada mówi, lepiej żałować czegoś co się zrobiło, niż tego czego się nie zrobiło. Więc nie bój się, że zostaniesz odrzucony(a). Niestety, tak się zdarza, ale czy jest to z góry wiadome?

Nie, a jeśli nie spróbujesz, to nie dowiesz się co ta osoba o tobie myśli. Próbuj, nie załamuj się, staraj się, abyś został polubiony(a) przez tego kogoś. Kiedy się nie uda, nie poddawaj się, pierwsze wrażenie zawsze można zatuszować w czyjejś pamięci, robiąc kolejne, o wiele lepsze. Zabiegaj o jej/jego względy, a z pewnością to doceni i kto wie, może w przyszłości relacja ta stanie się czymś naprawdę poważnym? Świat należy do odważnych, więc walcz o swoje szczęście. Bo kto jak nie ty decyduje o twoim życiu? Myślę, że na pewno już wiesz jak poderwać dziewczynę, chłopaka. Grunt, to starania i dobre wrażenie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here