Możliwości współczesnej medycyny estetycznej

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że możliwości współczesnej medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej są wspaniałe, a w pewnym sensie nawet nieograniczone. Trudno bowiem wymienić defekt czy część ciała, której nie dałoby się odmienić, oczywiście na plus, za pomocą tego rodzaju zabiegów. Śmiało można więc stwierdzić, że piękno jest na wyciągnięcie ręki, można decydować się na przykład na wygładzanie zmarszczek, wyszczuplanie bez żadnego wysiłku, a także powiększenie biustu własnym tłuszczem, czyli lipotransfer. Z pewnością z takich zabiegów warto korzystać, gdyż jest to świetny sposób na uzyskanie wymarzonego wyglądu.

Naturalność jest w cenie

Zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej można podzielić pod wieloma względami, między innymi jeśli chodzi o stopień naturalności efektu. Oczywiście nie dla każdego jest to ważne, niektóre osoby wolą nawet wyglądać mało naturalnie, ale tak, jak tego chcą, mając na przykład sztuczne piersi, których sztuczność widoczna jest na pierwszy rzut oka, czy też nabotoksowaną twarz. Zdecydowanie częściej jednak osoby korzystające ze zdobyczy medycyny estetycznej pragną naturalnych efektów. Wiąże się to też nierzadko z chęcią ukrycia, że w ogóle korzystają z takich zabiegów i nic dziwnego – każda kobieta woli, by otoczenie zachwycało się jej naturalnymi piersiami, a nie powiększonymi przez silikon. To samo dotyczy młodego wyglądu czy szczupłej sylwetki. W przypadku biustu osiągnięcie takich efektów nie przedstawia żadnych problemów, wystarczy zdecydować się na wymieniony już lipotransfer. Przeszczepianie tłuszczu jest świetnym wyjściem dla wszystkich kobiet, które chcą cieszyć się większymi piersiami, ale nie chcą mieć w nich silikonowych implantów czy innych ciał obcych. Powiększenie biustu własnym tłuszczem pozwala uzyskać taki sam efekt, jakby biust był dziełem natury – wszak za jego wielkość odpowiada w znacznej mierze ilość tkanki tłuszczowej.

Na pewno warto!

Takie zabiegi estetyczne pozwalają odzyskać czy nawet zyskać poczucie zadowolenia z własnego wyglądu, umożliwiają pozbycie się kompleksów i cieszenie się z atrakcyjności. W dodatku przeszczepianie tłuszczu pozwala pozbyć się jego nadmiaru z innych miejsc na ciele – zwykle z brzucha.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here