Jak urządzić sypialnię?

Mieszkając w bloku przeważnie musimy zmagać się z niewielkim metrażem. Starsze bloki przeważnie mają małe, czasami dodatkowo wąskie sypialnie. Urządzenie takiej sypialni nie jest łatwe. Aranżacje sypialni, która jest niewielka wymagają pomysłu i wiedzy.
Aranżacje sypialni, która jest niewielka warto zrobić w jasnych kolorach. Świetnie sprawdza się biel. Jest to kolor, który rozświetla, dodaje blasku i optycznie powiększa pomieszczenie. Mając niewielką sypialnie jest to niezmiernie ważne. Zabawa kolorem daje nam szansę optycznego powiększenia przestrzeni. Aranżacje sypialni w bieli mają jeszcze jedną, dodatkową zaletę. Meble te są ponadczasowe. Pięknie komponują się z różnymi stylami. Obecnie, od kilku sezonów, przebojem wszedł do naszych mieszkań styl skandynawski.
Aranżacje sypialni w stylu skandynawskim cechuje właśnie biel, naturalne materiały i niewielka ilość mebli. Są to wnętrza, może nie ascetyczne, ale na pewno skromne, subtelnie umeblowane. Charakteryzują się przestrzenią. Mała ilością mebli. Mimo tak skromnego umeblowania dają wrażenie ciepła i wprowadzają w miły nastrój dzięki naturalnym materiałom. Styl skandynawski to drewno, naturalne materiały takie jak len. Wszystko jest stonowane, spokojne i wysmakowane. W stylu skandynawskim nie znajdziecie mocnych kolorów. Tonacja jest delikatna i subtelna.
Meble w białym kolorze łatwo łączyć z innymi stylami. Idealnie nadają się na bazę, do której będziemy zmieniać tylko dodatki. Rezygnując ze stylu skandynawskiego wystarczy wprowadzić tylko kolorowe dodatki by całkowicie zmienić charakter sypialni. Aranżacje sypialni, którą możemy uzyskać dzięki dodatkom bardzo łatwo wymienić. Kupno poduszek, koca, donic, czy dywanu w innym kolorze nie jest kosztowne, a daje niesamowite efekty. Całkowicie może zmienić wnętrze. Nadać mu zupełnie innego charakteru. Zabawa kolorem w aranżacji sypialni daje nam bardzo duże możliwości. Jest mało wymagająca finansowo, a potrafi diametralnie zmienić sypialnię.
Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze na wiosnę mam niesamowitą ochotę zmienić coś w mieszkaniu. Sypialnia jest jednym z tych pomieszczeń, w których bardzo lubię szaleć kolorem. Sypialnia jest pomieszczeniem bardzo prywatnym, wręcz intymnym. Zmiana koloru może nadać mu zupełnie innego charakteru. Wiosna jest idealnym momentem, by ustawić w sypialni piękne fioletowe hiacynty, czy ciemno różowe prymulki. Aranżacje sypialni w tym odcieni będą idealne na lato. W sypialni jest dużo słońca więc mogę pozwolić sobie na założenie fioletowych, nastrojowych zasłon. Do tego na łóżku ułożę koc w tym samym odcieniu oraz kilka poduszek. Oczywiście jako bazę pozostawię białe meble. Szare ściany dopełnią całości.
Jak widzicie ta zmiana na pewno nie będzie bardzo kosztowna, a charakter sypialni zmieni się diametralnie. Z białego delikatnego pomieszczenia zrobię sypialnię z pazurem. Fiolet jest bardzo charakterystycznym i nastrojowym kolorem.
Aranżacje sypialni naprawdę można zrobić bardzo różne, i co najważniejsze, można je często zmieniać. W ten sposób unikniemy nudy i odświeżymy swoje mieszkanie.

kopalniamarzen.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here