suknia na wesele dla matki panny młodej
fot. pexels.com

Bycia matką panny młodej w jej ważnym dniu to nie lada przeżycie! Należy również wyglądać przepięknie, jak nasza córka, która tego dnia wychodzi za mąż. Nie należy jednak przesadzić, aby nie wprawić naszej córki i przyszłego zięcia w zakłopotanie! Zobacz, co powinna mieć na sobie matka panny młodej w dniu jej ślubu!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/eleganckie-suknie-na-wesele-dla-matki-panny-mlodej/

Elegancka uroczystość

Wesele swojej córki to wyjątkowa okoliczność, w której należy prezentować się równie pięknie co córka, ale bez przesady! Matka panny młodej musi pamiętać o tym, że to nie jest jej wesele i nie powinna przesadzać ze swoim strojem, aby nie sprawić pannie młodej przykrości.

Jednakże nie powinna podchodzić do tematu lekceważąco, gdyż ona również będzie na zdjęciach z młodymi, a także będzie pełnić pośrednią rolę gospodyni tej imprezy. Poza tym to również okoliczność, w której będzie miała przyjemność poznać rodzinę swojej córki, a tu wypada prezentować się nienagannie i elegancko.

Co powinna mieć na sobie matka panny młodej?

Wybierając kreację na ślub swojej córki matka panny młodej powinna zdecydować się na coś eleganckiego, lecz prostego, bez ekstrawaganckich elementów. Sukienka matki panny młodej powinna być stonowana, szykowna, lecz nie krzykliwa.

Najlepiej zdecydować się na coś delikatnego, w stonowanych kolorach, które doskonale podkreślają urodę matki panny młodej. Może to być koronkowa sukienka, w których dojrzałe kobiety prezentują się bardzo dobrze. Jednakże powinna ona być innego koloru niż biel oraz beż. Może to być granatowa sukienka, czerwona, fioletowa lub różowa. Ważne by pasowała do matki panny młodej.

Również matka nie powinna przesadzać z fryzurą i makijażem. Upięcie włosów nie powinno być bardziej eleganckie i szykowne niż to, które ma córka, również makijaż nie powinien być podobny. Często bywa tak, że na ślub matkę i córkę przygotowują te same osoby, jednakże powinny się one od siebie odróżniać.

Przeczytaj też: http://www.cyber-fly.pl/sukienka-impreze-okolicznosciowa/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here