Jeszcze do niedawna główne cele naszych wakacyjnych destynacji związane był z ciepłym morzem, palemką i słoneczkiem. Dzisiaj jednakże każdy z nas chętnie postawi na oryginalność i bogate przeżycia. Warto zatem poznać świat i kulturę zupełnie odmienną od naszej, lecz jednocześnie tak daleką od latynoskiej beztroski, azjatyckiego gwaru czy afrykańskiego temperamentu. Mowa tu o ….

Grenladia – poznaj arktyczne piękno!

Dokładnie – o Grenlandii. Jeszcze do niedawna taka wycieczka na Grenladię byłaby w zasadzie niemożliwa. Jest to bowiem kraj odległy, położony za kołem podbiegunowym, w wielu miejscach pokryty wiecznym lodowcem w innych zaś skuty pustynią lodową. Dzisiaj jednakże, w dobie coraz to dalszych i powszechniejszych podróży możemy pokusić się o to niezwykłe miejsce na ziemi.

Atrakcje Grenlandii

Jeśli zdecydujemy się na wycieczkę do Grenlandii, to co przede wszystkim warto zobaczyć? Otóż tu należy podkreślić, że już sama nasza obecność za kołem podbiegunowym i doświadczenie dnia polarnego jest niesamowitym przeżyciem. Ponadto widok ogromnych brył lodu, doświadczenie niskiej temperatury oraz całkowicie innego stylu życia na pewno na długo zostanie w naszej pamięci.

Trzeba jednak jeszcze dodać, że wycieczka do Grenlandii to nie tylko i wyłącznie podziwianie arktycznego piękna. Warto wspomnieć, że wschodnie wybrzeże tej wyspy w okresie letnim jest zielone. Co więcej mieszkańcy Grenlandii posiadają bogatą kulturę, malownicze domki oraz wyjątkowe rozrywki jak psie zaprzęgi czy ciekawą kuchnię opartą głównie na rybach.

Wycieczka do Grenlandii z Logostour

Nadszedł moment, aby stanowczo potwierdzić, że wszystkie wyżej wymienione atrakcje i krajobrazy uda nam się zobaczyć na wycieczce do Grenlandii organizowanej przez Logostour. Warto bowiem podkreślić, że podczas takiej wyprawy nie tylko zobaczymy stolicę Grenlandii oraz jej wschodnie wybrzeże, lecz także popłyniemy w rejs wzdłuż zachodniego wybrzeża, co da nam wyjątkową możliwość zobaczenia lodowego krajobrazu. Ponadto mamy możliwość np. przelotu helikopterem nad lodowcem. Aby poznać szczegóły wyprawy, warto wejść na logostour.pl…

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here